Kainos Anglijoje

Anglija – tikra svajonių išsipildymo vieta. Pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą pigiau ir lengviau pasiekti šią kryptį. Keliaukite į Angliją ir lankykitės jos miestuose – kiekvienas jų ne tik saugo įspūdingą architektūrą, gilią istoriją, bet juose galėsite išragauti ir ypatingus šalies virtuvės siūlomus patiekalus bei susipažinti su draugiškaisiais vietiniais gyventojais. Šioje šalyje susikurti savo atostogų laiką galės kiekvienas – Anglija kupina nuotykių ir vietų, kurios ilgam išlieka atmintyje. Ne paslaptis, kad Anglijoje gyvena daug Lietuvos piliečių, būtent dėl gerų darbo sąlygų, mat puikiai išvystyta šalies ekonomika sukuria palankias galimybes įsidarbinti net ir klasifikacijos neturintiems darbuotojams. Pigios kelionės į Angliją sudaro visas įmanomas sąlygas aplankyti šią šalį, aplankyti joje gyvenančius artimuosius ir praleisti puikų laiką svetur!

Kainos Anglijoje

Nors pigios kelionės į Angliją egzistuoja itin palankiomis kainomis, bet nepaisant to, kainos pačioje Anglijoje yra gana didelės. Dėl gerai išvystyto ekonomikos lygio, kainos Anglijoje kur kas didesnės nei Lietuvoje. Kai vidutinio lygio Lietuvos restorane pietūs kainuoja apie 6-8 eurus, tai Anglijos sostinėje tokie patys pietūs gali siekti net iki 20 eurų. Išsirinkę kryptį, kurią norite aplankyti pasidomėkite ir to miesto kainomis, nes dažnai didžiuosiuose miestuose jos gali būti kur kas didesnės nei mažesniuose.

Viešojo transporto kainos Anglijoje taip pat labai aukštos, bet jos priklauso ir nuo miesto, kuriame lankotės. Londone metro pravažiavimo bilietas kainuoja priklausomai nuo to kiek laiko viešite ir kuriose zonose keliausite. Tikrai taupantiems pinigus patariame įsigyti autobuso transporto bilietą dienai, savaitei ar mėnesiui, nes tai tikrai pigesnis variantas, o ir pamatyti vaizdai pro autobuso langą bus verti dėmesio.

Keliaukite į Angliją pasinaudoję pigiais lėktuvų bilietų pasiūlymais ir planuokite savo atostogų laiką Anglijoje anksčiau – viešbučių ir nakvynės namų kainos kur kas būna žemesnės, jei rezervuojate vietą žymiai anksčiau.  

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos