Pigios kelionės į Angliją

Anglija – tikrai dėmesio verta kryptis atostogoms ar trumpoms kelionėms. Reikia nepamiršti, jog ši šalis nėra pigi, nes čia pragyvenimo lygis pakankamai aukštas. Keliaujančių į šią šalį labai daug, ne veltui žmonės čia sugrįžta beveik kiekvieną sezoną. Anglija turistus traukia ne tik dėl miestuose esančių pramogų ir galimybių, bet ir dėl gamtos, kuri čia įspūdinga.

Pakeliauti po Angliją išties verta, čia gausu garsių lankytinų vietų tokių kaip: Stonehenge mistinis paminklas, Blenheimo pilis, Juros periodo krantas, Vindzoro pilis, Kenterberio katedra. Taip pat verta aplankyti garsiuosius šalies universitetus, kurie yra didelis autoritetas pasaulyje: Oksfordo, Kembridžo, Londono, Edinburgo ir kiti. Mėgstantiems romantiką verta apsilankyti Mayfields ir Hitchin levandų laukuose, primenančiuose Prancūzijos Provanso regioną, taip pat verta pamatyti Old Harry Rocks uolas. Anglijos gamta įspūdį paliks kiekvienam.

Miestai čia taip pat įspūdingi. Architektūra, kultūra ir meno vertybės sužavės Londone, Birmingeme, Lidse ir kt. Kiekvienas iš jų saugo savo istoriją ir kultūrinį paveldą. Apie Londoną žinoma daug, ne vienas esame jį išmaišęs kelis kartus, tad pats laikas pakeisti kryptį ir pamatyti daugiau. Taip pat mėgstantiems architektūrą patartina aplankyti tolimesnius, tačiau labai didelį kultūrinį paveldą turinčius miestelius, pavyzdžiui, mistiškąjį Glastonberį. Tyrinėkite mažesnius Anglijos miestelius, atraskite atokesnę Anglijos gamtą, patirkite dar daugiau įspūdžių ir tuo pačiu sutaupykite! Ten, kur turistų srautas mažesnis, kainos taip pat patrauklesnės.

Anglija taip pat gali pasigirti paplūdimiais ir uolomis, kurių čia gausu. Watergate įlanka – čia palei uolas nusidriekęs ilgas baltas paplūdimys, Scilly salos paplūdimys, Studland įlankos paplūdimys, abejingų nepaliks ir Compton įlanka Isle of Wight uolos ir pakrantė.

Net ir keliaudami savaitgaliui su nebrangiais, labai patogiais ir trumpais skrydžiais čia spėsite daug ką nuveikti. Labai dažnai keliautojai šią šalį aplanko kasmet. Internete paieškojus bilietų neretai galima rasti labai gerų pasiūlymų kainų atžvilgiu. Kad gerai pailsėtum nebūtinos ilgos atostogos. Kartais laiką labai turiningai praleisti gali ir savaitgalį. Ieškok pigių pasiūlymų savaitgaliui, kuris ne tik paliks neišdildomų įspūdžių, bet ir neištuštins piniginės.

Ieškant patrauklių lėktuvų bilietų patartina tuo pačiu metu pasižvalgyti ir geriausių viešbučių pasiūlymų. Norint sutaupyti, gerų pasiūlymų galima rasti ir šiek tiek atokesnėse miesto dalyse, kuriose išvysite dar autentiškesnį miesto vaizdą.

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos