Tiesioginiai skrydžiai į Angliją

Anglija – turistų liaupsinama, jaunimo mėgstama ir kupina įspūdžių bei nuotykių! Tai originali kryptis norintiems susikurti trumpą, ilgą, o gal savaitgalio kelionę pigiau. Anglijos miestai išskirtiniai – kiekvienas turi savo įdomią istoriją, kiekviename išvysti įspūdingos architektūros ir apsilankyti nepamirštamose lankytinose vietose galės kiekvienas. Pigūs skrydžiai į Angliją stebina ištisus metus, todėl nenuleiskite rankų, jei vieną kartą ieškant nepasisekė – lėktuvų bilietų kainos dažnai kinta ten įvairiausių priežasčių, todėl galimai kitą dieną galite atrasti daug pigesnį bilietą.

Tiesioginiai skrydžiai į Angliją

Tikrai ne paslaptis, kad Anglijos miestai ne tik traukia daugybę turistų ištisus metus – žinoma ir tai, kad Anglijoje gyvena tūkstančiai išeivių iš Lietuvos, todėl tiesioginiai skrydžiai į Angliją ne tik labai populiarūs, bet ir labai patogūs. Skrydžiai be persėdimų nevargina ir leidžia atsidurti jūsų pasirinktoje kryptyje greitai ir saugiai. Tiesioginiai skrydžiai į Anglijos oro uostus vykdomi kasdien ir kartais net kelis kartus per dieną, todėl nesunkiai atrasite sau tinkamą skrydžio variantą ir pasieksite kelionės tikslą.

Tiesioginiai skrydžiai į Angliją yra puikus būdas greičiau ir be rūpesčių aplankyti išvykusius mylimus žmonės, atšvęsti draugystės sukaktis bičiulių kompanijose ar tiesiog pakeliauti po daug žadančią Angliją. Keliaukite aplankyti artimųjų ar susikurti išsvajotas atostogas Anglijoje pasinaudoję pigiais lėktuvų bilietų pasiūlymais jau dabar! Planuokite savo atostogų laiką anksčiau ir taip išvengsite papildomų išlaidų, o už sutaupytus pinigus galbūt net galėsite planuoti sekančios kelionės datą įsigydami pigius lėktuvo bilietus. Pigiausi lėktuvo bilietai į Angliją dažniausiai būna tuomet, kai iki kelionės datos lieka bent pusė metų.

Populiariausi tiesioginiai skrydžiai į Angliją:

  • Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Anglija
  • Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Londonas
  • Tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Londonas
  • Tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Anglija
  • Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Lidsas
  • Tiesioginiai skrydžiai Ryga - Londonas

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos