Anglijos oro uostai

Anglija – kupina įstabių lankytinų vietų, nuotykių ir įspūdžių, kuriuos kelionės metu privalo kaupti kiekvienas atvykęs čia paatostogauti. Milijonai turistų trokšta aplankyti šią šalį ir pasinerti į įspūdingą atostogų laiką. Visai ne keista, kad Anglijos oro uostai puikiai paruošti ir sukurti patogiam kelionės laikui. Visai nesvarbu ar vykstate Lietuva-Anglija kryptimis, ar Anglijos oro uostas yra vienas iš persėdimui į kitą skrydį taškų – bet kokiu atveju Anglijoje esantys oro uostai sukurs patogų ir komfortu pasižymintį kelionės laiką.

Anglijos oro uostai

Anglijos oro uostai yra modernūs, tvarkingi, saugūs ir pritaikyti keliautojų patogiam kelionių laikui. Visuose oro uostuose veikia belaidis internetas, yra poilsiui skirtos zonos. Taip pat Anglijos oro uostai yra saugūs ir visą laiką saugomi specialiai tam apmokytų profesionalų, kurie užtikrina keleivių saugumą. Jei reikia laukti kito lėktuvo ir tenka visą persėdimo laiką praleisti oro uoste, tai nebėda. Oro uostuose veikia kavinės, restoranai ir parduotuvės, kurios suteiks progą ne tik greičiau praleisti laukimo laiką, bet ir sočiai užkąsti ir pasistiprinti. Labai svarbu ir tai, kad visuose Anglijos oro uostuose susisiekimas tarp jų ir miestų yra gerai išvystytas, todėl norėdami sutaupyti kelionėje po Angliją metu siūlome pasinaudoti viešuoju transportu ir saugiai pasiekti reikiamą kelionės tikslą.

Vieni populiariausių oro uostų vykstantiems iš Lietuvos miestų – Londono Lutono, Londono Getviko ir Londono Stanstedo. Tai oro uostai, kurie aptarnauja tūkstančius keliautojų per dieną, kurie rūpinasi klientų saugumu ir tinkamomis kelionės sąlygomis. Keliaukite Lietuva – Londonas kryptimi ir įsitikinkite tuo patys. Domėkitės savo skrydžio galimybėmis iš anksto – perkantys lėktuvo bilietus anksčiau, dažniau pasiseka juos atrasti ir pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais. Planuokite ir sutaupykite papildomų lėšų kelionei po Angliją! 

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos