Savaitgalis Anglijoje

Savaitgalio kelionė Anglijoje – tikras svajonės išsipildymas. Keliaukite į Angliją ir praleiskite puikų laiką kartu su savo šeima ir draugais. Lėktuvų bilietų gausus pasirinkimas, datų įvairovė leidžia išsirinkti skrydžius kiekvienam pagal savo poreikį, todėl susikurti savaitgalio kelionę gali kiekvienas. Trumpos atostogos, staigus aplinkos pakeitimas ir nauji įspūdžiai leidžia atsipalaiduoti nuo kasdienybės rūpesčių ir nerti į poilsio laiką stačia galva. Anglijos didžiuosius miestus renkasi ne tik pažintinių kelionių mėgėjai, bet ir turistai ar žmonės atvykę aplankyti savo svetur gyvenančius artimuosius. Atostogos Londone savaitgalį – puikiai skamba, tiesa? Galimybių mieste rasite sau tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą – čia atras savo atostogų laiką galės tiek šeimos, tiek draugų kompanijos atvykusios pašėlti.

Norėdami užsitikrinti tikrai puikų atostogų laiką stenkitės planuoti savo kelionę anksčiau. Visiem žinoma taisyklė, kad perkant lėktuvo bilietus pusę metų anksčiau yra didesnė tikimybė išvengti papildomų lėšų. O jos tikrai pravers atostogų Anglijoje metu. Puikiai ir kruopščiai suplanuotas kelionės laikas užtikrina ramias, jokių rūpesčių nekainuojančias atostogas, tad pasistenkite būti atsakingi už savo išvyką. Pirkite lėktuvų bilietus internetu – sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Geriausi lėktuvų bilietų pasiūlymai tyko kasdien, tad raskite bent kelias minutes paieškoti jų lėktuvų bilietų paieškos sistemose. Oro linijų bendrovės neretai taiko įspūdingas nuolaidas lėktuvų bilietams į Angliją – stebėkite jas ir jums pasiseks!

Savaitgalis Anglijos didžiuosiuose miestuose privers atitrūkti nuo rutinos ir trumpam leisti sau pailsėti užsienio šalyje. Pradėkite savaitgalį turais po Londono muziejus, galerijas ir užbaikite vakarus skanaudami įvairiausius patiekalus geriausiuose miesto restoranuose. O gal jus domina muzika? Keliaukite į Liverpulį ir lankykitės miesto muzikiniuose baruose, apsižvalgykite The Beatles muziejuje ir pasisvečiuokite Džono Lenono ir Paul McCartney vaikystės namuose. Nuostabus savaitgalio pabėgimas į užsienio šalį garantuoja puikią nuotaiką ateinančiai darbo savaitei. Kurkite atostogų laiką pasinaudodami pigių lėktuvų bilietų pasiūlymais, nes tai puikus šansas pakeliauti kur kas pigiau! Keliautojai praleidę savaitgalį Anglijoje palieka itin gerus atsiliepimus, gal metas išbandyti tokią kelionę ir jums?  

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos