Anglijos paplūdimiai

Išsiruošėte į poilsinę kelionę? Trokštate kažko savito ir kitokio? Keliaukite į Angliją! Nepatikėsite kol nepamatysite savo akimis, kad Anglija turi nuostabaus grožio paplūdimių, kuriuos atostogų laikas trumpam sustos, o jūros mėlynė atpalaiduos jūsų mintis. Poilsinės kelionės į Angliją tikrai egzistuoja, tik tereikia truputį laiko ir įžvalgų, kuriose Anglijos vietose slepiasi gražieji paplūdimiai. Pigūs lėktuvų bilietai į Angliją suteikia progą aplankyti svetur išvykusius giminaičius ir artimuosius, tad ieškokite lėktuvų bilietų jau dabar – anksčiau planuojantys sutaupo ne tik laiko, bet ir papildomų lėšų. Patvirtintas faktas!

Ne paslaptis, kad daugybė Lietuvos išeivių yra išvykusių į Angliją dėl geresnių gyvenimo sąlygų. Pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą aplankyti svetur išvykusius šeimos narius, draugus ir artimuosius, tad nedvejokite ir vykite aplankyti jų į Angliją. Vasaros Anglijoje būna dažnai karštos ir oro temperatūra retai kada nukrenta žemiau 20-25 laipsnių. Atsigaivinti šiltu jūros vandeniu Anglijos paplūdimiuose tikrai smagu! Geriausi Anglijos paplūdimiai taip pat mėgstami ir mūsų, lietuvių, todėl atvykę norima kryptimi planuokite smagų laiką Anglijos geltono smėlio paplūdimiuose.

Geriausi Anglijos paplūdimiai:

Camber Sands – puraus smėlio, apsuptas kopų ir tviskančios jūros paplūdimys įsikūręs netoli Braitono miesto. Jame dažnai ilsisi lietuviai su savo šeimomis ir artimaisiais, patogus susisiekimas iš Londono miesto į šį Anglijos miestą leis pasimėgauti vasaros malonumais paprasčiau.

Watergate Bay, Newquay – paplūdimys įsikūręs nuo Plimuto miesto maždaug 1 val. 30 min. kelio automobiliu, todėl atvykę į Angliją pigių lėktuvų bilietų pagalba drąsiai keliaukite į šį paplūdimį. Pasižymintis puriu geltonu smėliu, kopomis ir žydru jūros vandeniu džiugins kiekvieną išsiilgusį ramaus atostogų laiko.

Studland – įlanka įsikūrusi Dorsete. Kelionė iš Londono į šį paplūdimį užtruks maždaug 3 val. automobiliu, bet pasiekę šį nepakartojamo grožio paplūdimį suprasite, kad buvo verta važiuoti tiek laiko. Nesugadintas baltas smėlis ir dailios, jaukios kopos primins ką reiškia tikri vasaros malonumai.

Keliaukite į Angliją su šeima – pigūs lėktuvų bilietai pasiekiami ištisus metus, todėl įsigyti juos itin paprasta. Planuokite kelionės laiką anksčiau ir sutaupykite papildomų išlaidų, mat lėktuvų bilietų kainos dažnai būna kur kas žemesnės likus iki skrydžio datos pusei metų.  

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos