Anglijos miestai

Pasiilgote nuostabaus kelionių jausmo ir trokštate naujų, nuotykių kupinų atostogų? Keliaukite į Angliją pasinaudodami pigių lėktuvų bilietų pasiūlymais ir pamatykite Anglijos nuostabių miestų gyvenimą. Kelionės su šeima į Angliją nustebins kiekvieną, net ir patį mažiausią šeimos narį, tad nedvejokite ir pasiruoškite įspūdžiams. Pigios kelionės į Angliją – puiki išeitis pailsėti pigiau, o dar ir pamatyti margo pasaulio įvairovę. Stulbinančios Anglijos lankytinos vietos, gardūs vietinės virtuvės tiekiami patiekalai ir draugiškieji vietiniai gyventojai sukurs jūsų atostogoms nepaprasto žavesio. Ieškokite pigių lėktuvų bilietų pasiūlymų internete ir sutaupykite ne tik laiko, bet ir papildomų lėšų. Anglijos miestai nepaliks abejingų, įsitikinkite tuo patys!

Anglijos miestai:

Pigūs skrydžiai į Anglijos miestus džiugina ištisus metus! Keliaukite į jaunatviškąjį ir visuomet gyvą Londoną ir pajauskite nepaprastą šio Anglijos miesto gyvenimą patys. Lankytinų vietų čia apstu – nuo kultūrinių, istorinių objektų iki stogą kilnojančių vakarėlių. Kelionę į Londoną susikurs kiekvienas – nesvarbu ar vyksite su šeima ar draugais, čia visiems bus siūloma įvairiausios veiklos ir pramogų. Meno ištroškusieji keliautojai privalo apsilankyti Londono muziejuose kaip Britų muziejus, Tate Modern muziejus, Nacionalinė galerija įsikūrusi žymioje Trafalgaro aikštėje. Pasižvalgykite pagrindinėje Oxford Circus gatvėje, įsiamžinkite šalie didžiojo Big Ben laikrodžio, o visai netoli apsižiūrėti Londono panoramos užkilkite London Eye apžvalgos ratu.

Pigūs skrydžiai į Liverpulį sužavės ne tik muzikos gerbėjus. Šis miestas, tai ne tik garsiosios The Beatles grupės gimtinė, bet ir galybės lankytinų vietų saugotojas. Pigūs lėktuvo bilietai nukels jus į Liverpulio gyvenimą, o čia ruoškitės pamatyti daugiau! The Beatles Story muziejus, meno galerija Walker Art Gallery, St. George‘s rotušė, buvusioje St. Peter‘s bažnyčioje įsikūręs Alma de Cuba restoranas... o kur dar Merseyside jūrų muziejus ir Liverpulio katedra... Pamatykite Anglijos miestą – Liverpulį ir prisiminkite ką reiškia nuotaikingas atostogų laikas.

Pigūs lėktuvo bilietai iš Lietuvos į Birmingamą taip pat pradžiugins pažintinių kelionių mėgėjus. Keliaukite į Anglijos miestą Birmingamą ir nepraleiskite progos aplankyti čia įsikūrusio botanikos sodo, Sea Life centro, Thinktank mokslo muziejaus ir Birmingamo akvariumo. Pažinkite atpalaiduojantį kelionių jausmą su draugais ir artimaisiais – geriausias būdas sustiprint tarpusavio ryšį, tai leistis į nuotykius kartu! 

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos