Maistas Anglijoje

Anglija – unikali ir įvairi šalis, kurioje gyvena tūkstančiai ar net milijonai kitataučių, kurie atvykę gyventi į Angliją įsikūrė čia atnešdami savo puoselėjamas tradicijas. Anglijos vietinės virtuvės įvairovė taip pat priklauso nuo to. Kiekviename mieste atrasite sau tinkamus ir mėgstamus patiekalus, mat net vidutinio lygio restoranai tiekia įvairiausius patiekalus pagal klientų poreikį. Pažinkite Anglijos gyvenimą ir kultūrą ragaudami gardžiausius maisto patiekalus šalies didžiuosiuose miestuose. Stulbinančio grožio Anglijos miestų architektūra, įstabios lankytinos vietos ir gardūs vietinės virtuvės patiekalai – puikių atostogų planuose privalo būti pas kiekvieną Anglijos svečią!

Maistas Anglijoje

Atvykę į Angliją skubėkite pamatyti kuo daugiau! Kiekvienas Anglijos miestas pasiruošęs jus nustebinti savo amžina gyvybe pulsuojančiu miestų gyvenimu. Aplankę daugybę lankytinų Londono, Liverpulio, Braitono, Mančesterio vietų nepamirškite, kad pasistiprinimas yra ypatingai svarbus! Didieji Anglijos miestai ir juose įsikūrę restoranai siūlys Anglijos svečiams ypatingai gardžius patiekalus. Tradiciniai Anglijos patiekalai yra angliški pusryčiai iš keptos kiaulienos, kiaušinių, skrudintų pomidorų, grybų ir skrudintos dienos – tai tradicinis kulinarinis patiekalas, gaminamas su papildomais maisto produktais. Ragaukite šį patiekalą užsigeriant angliška arbata! Norintiems išmėginti greitą maistą Anglijoje, siūlome paragauti populiarius fish and chips, kuriuos gamina ne tik greito maisto restoranai, bet ir gero lygio maitinimo įstaigos.

Visiems žinoma kiek mūsų tautiečių yra išvykę gyventi Anglijoje, todėl šioje šalyje norintys paragauti lietuviško maisto Anglija pasiūlys ir vietų, kuriuose šaltibarščiai ar cepelinai tokie pat gardūs kaip namie! Mąstote kiek kainuoja lietuviškas maistas Anglijoje? Kainos Jungtinėje Karalystėje yra tikrai gana didelės palygint su lietuviškomis, todėl jei norite tikrai sutaupyti, kodėl gi lietuviškų patiekalų Anglijoje nepasigaminus patiems? Lietuviškų prekių parduotuvių Londone labai daug – ingredientų nebus sunku rasti.  

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos