Darbas Anglijoje

Milijonai turistų kiekvienais metais vyksta aplankyti Anglijos – šios išskirtinės šalies lankytinos vietos, istorija ir unikali kultūra traukte traukia keliautojus iš viso pasaulio. Pažinti visame pasaulyje garsėjančią šalį trokšta kiekvienas, o pigūs lėktuvų bilietai sudaro ypatingas galimybes aplankyti ją kiekvienam. Ne paslaptis ir tai, kad Anglijoje gyvena daugybė mūsų tautiečių – dideli atlygiai už darbą ir palankios socialinės garantijos dirbantiems Anglijoje vilioja daugelį. Daugybė jaunų žmonių taip pat renkasi šią kryptį, mat įgauti darbo patirties ir dar Anglijoje yra jaudinantis iššūkis kiekvienam jaunuoliui. Anglijoje gerai išsivysčiusi ekonomika sukuria puikų pragyvenimo lygį palyginus su kitomis Europos šalimis. Darbas Anglijoje yra gerai apmokamas, o darbo rinkoje visuomet atsiras vietos tiems, kurie ieško.

Darbas Anglijoje

Anglijos ekonominė padėtis viena geriausių Europoje, o darbo sąlygos sudarytos kiekvienam pagal galimybes. Susirasti darbo vietą nėra sunku, ypatingai tie, kurie ir neieško specializuotos darbo vietos. Neturintys klasifikacijos ar konkrečios darbo patirties klientų aptarnavime ar sandėliavime nesunkiai randa sau darbo vietą Anglijoje ir būna apmokomi darbo specifikos, tad pasiryžę įgauti darbo patirties užsienyje tikrai ras sau tinkamą vietą. Darbas Anglijoje reikalauja bent jau pakankamų anglų kalbos žinių, mat darbas fabrikuose nereikalauja profesionalios kalbos. Anglijoje labai palanku dirbti studentams, mat aptarnaujamoje srityje visuomet, ypatingai vasaros metu, reikalingi darbuotojai.

Vidutinis atlyginimas už darbą Anglijoje gerokai didesnis nei Lietuvoje. Net ir dirbant nekvalifikuotą darbą fabrike ar aptarnavimo sferoje uždirbsite keletą kartų daugiau nei Lietuvoje dirbant tokį patį darbą. Sutaupyti pinigų Anglijoje gyvenant iš vidutinio darbo užmokesčio tikrai įmanoma, todėl neretai ilgiau padirbę lietuviai grįžta namo. Puikios darbo sąlygos ir geri atlyginimai vilioja, o pigus lėktuvo bilietas leidžia kelionę planuoti dar pigiau! 

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos