Anglijos universitetai

Anglija garsėja ne tik turtinga istorija, nuostabiomis tradicijomis, puikiu maistu ir amžinai gyvybe pulsuojančia kasdienybe. Tai šalis, kurioje gimė ir užaugo daugybė garsių žmonių, menininkų, muzikos atlikėjų ir mokslininkų davusių pasauliui labai daug. Pažinkite Angliją pasinaudoję pigiais lėktuvų bilietų pasiūlymais ir leiskitės į naujų nuotykių link. Kelionė į Angliją pigiau dabar ranka pasiekiama, tereikia keliais kompiuterio pelės paspaudimais susirasti tinkamiausią skrydžio datą ir keliauti. Griebkite į parankę mamą, tėtį, brolį ar sesę, o gal mylimąjį ar artimiausią draugą ir aplankykite nuostabiais miestais garsėjančią šalį jau dabar!

Anglijos universitetai

Ne paslaptis, kad Anglijoje gyvena daugybė išeivių iš Baltijos šalių, įskaitant ir mūsų tautiečius. Gyvenimas Anglijoje gali būti ir labai paprastas, ir daug energijos reikalaujantis, bet visiems žinoma ir tai, kad dažnai čia atvyksta daugybė jaunų žmonių, trokštančių studijuoti geriausiuose šalies universitetuose. Anglijos universitetai garsėja visame pasaulyje, sąlygos studijuoti suteikiamos kiekvienam pasiruošusiam mokytis Anglijoje. Mokslas yra mokamas, bet dažniausiai valstybės remiamomis paskolomis galima padengti didelę dalį sumos. Galimybės grąžinti paskolą itin palankios, todėl dažniausiai jauni žmonės ir pasinaudoja ja. Anglijos universitetuose mokėsi daugybė gabių, protingų ir pasauliui nusipelniusių žmonių, todėl visai nenuostabu, kad kasmet studento gretos vis plečiasi. Jei pasirinkai keliauti į Angliją ir studijuoti viename iš Anglijos universitetų, tuomet tau pagelbės pigus lėktuvo bilietas, kuris gali būti naujos gyvenimo pradžios ženklas.

Garsieji Anglijos universitetai:

  • Voriko universitetas;
  • Oksfordo universitetas;
  • Portsmuto universitetas;
  • Londono universiteto koledžas;
  • Mančesterio universitetas;
  • Vestminsterio universitetas;
  • Birmingamo universitetas;
  • Kembridžo universitetas.

Norintiems pradėti planuoti savo gyvenimo kelionę po Angliją, siūlome dairytis pigių lėktuvų bilietų likus 4-6 mėnesiams iki reikiamos skrydžio datos.  

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos