Apie Angliją

Anglija – didžiausia Jungtinės Karalystės valstybė, kurioje gyvena beveik 54 mln. gyventojų, tai sudaro 84% visos Jungtinės Karalystės gyventojų skaičiaus. Šiaurinė Anglijos dalis ribojasi su Škotija, vakarinė su Velsu, rytinę Anglijos pusę skalauja Šiaurės jūra, o pietuose Lamanšo sąsiauris. Anglija – galimybių šalis, kurioje susitinka daugelis pasaulio tautų, taip pat ir lietuviai. Į šią šalį keliaujama dėl labai daug priežasčių: mokslai, darbas, noras pažinti kitą kultūrą ir žmones, daugybė lankytinų vietų. Anglija – labai sena šalis turinti stiprius pamatus mokslo, meno, kultūros, architektūros srityse.

Mokslas – viena iš priežasčių, kodėl vykstama gyventi į Angliją. Ši valstybė gali pasigirti visame pasaulyje garsiais universitetais: Kembridžo universitetas, Londono imperatoriškasis koledžas, Oksfordo universitetas ir daugelis kitų. Mokslas ir galimybės šioje šalyje išties aukšto lygio.

Dar viena didelę atvažiuojančių žmonių dalį pritraukianti sritis – darbas. Anglija gali pasigirti aukštu pragyvenimo lygiu, geromis gyvenimo sąlygomis – tai gana svarbūs kriterijai tiems, kurie ieško geresnio gyvenimo. Svarbu nepamiršti, kad gyvenant Anglijoje svarbu išmokti anglų kalbą. Kuo geriau ją išmokstama valdyti, tuo daugiau galimybių šioje šalyje atsivers.

Istoriniai architektūros paveldo ir meno objektai, senosios monarchinės šalies tradicijos, kultūros įvairovė