Apie Angliją

Anglija – didžiausia Jungtinės Karalystės valstybė, kurioje gyvena beveik 54 mln. gyventojų, tai sudaro 84% visos Jungtinės Karalystės gyventojų skaičiaus. Šiaurinė Anglijos dalis ribojasi su Škotija, vakarinė su Velsu, rytinę Anglijos pusę skalauja Šiaurės jūra, o pietuose Lamanšo sąsiauris. Anglija – galimybių šalis, kurioje susitinka daugelis pasaulio tautų, taip pat ir lietuviai. Į šią šalį keliaujama dėl labai daug priežasčių: mokslai, darbas, noras pažinti kitą kultūrą ir žmones, daugybė lankytinų vietų. Anglija – labai sena šalis turinti stiprius pamatus mokslo, meno, kultūros, architektūros srityse.

Mokslas – viena iš priežasčių, kodėl vykstama gyventi į Angliją. Ši valstybė gali pasigirti visame pasaulyje garsiais universitetais: Kembridžo universitetas, Londono imperatoriškasis koledžas, Oksfordo universitetas ir daugelis kitų. Mokslas ir galimybės šioje šalyje išties aukšto lygio.

Dar viena didelę atvažiuojančių žmonių dalį pritraukianti sritis – darbas. Anglija gali pasigirti aukštu pragyvenimo lygiu, geromis gyvenimo sąlygomis – tai gana svarbūs kriterijai tiems, kurie ieško geresnio gyvenimo. Svarbu nepamiršti, kad gyvenant Anglijoje svarbu išmokti anglų kalbą. Kuo geriau ją išmokstama valdyti, tuo daugiau galimybių šioje šalyje atsivers.

Istoriniai architektūros paveldo ir meno objektai, senosios monarchinės šalies tradicijos, kultūros įvairovė į šią šalį kasmet pritraukia keliasdešimt milijonų turistų. Anglija be abejonės patenka į pačių lankomiausių pasaulio krypčių dešimtuką. Dėl didelio turistų skaičiaus turizmo infrastruktūra Anglijoje stipriai išvystyta. Lėktuvų bilietų už prieinamą kainą į Angliją ieškokite internete. Gerai paieškoję rasite ir pačių pigiausių alternatyvų. Londonas – viena didžiausių ir pažangiausių sostinių pasaulyje. Šis miestas gali pasiūlyti labai platų užsiėmimų ir lankytinų vietų sąrašą, čia rasite visko, pradedant nuo muziejų, baigiant parkais ir autentiškomis gatvelėmis. Tai miestas, kuriame toli pažengusi kiekviena gyvenimo sritis. Taip pat reikia nepamiršti ir likusios Anglijos dalies, kuri gali pasigirti gamtos grožiu, didingomis pilimis ir jūra, kuri kiekvieną kartą sukelia ypatingas emocijas.

Dėl didelės kultūrų įvairovės šioje šalyje galima atrasti bene kiekvienos pasaulio šalies virtuvę. Pasirinkimas patiekalų įvairovės ir kainų santykio atžvilgiu labai įvairus, tačiau be abejonės kiekvienas tikrai ras tai, ko nori. Nuo lankomiausių ir žinomiausių restoranų iki autentiškų šeimyninių kavinių.

Orai Anglijoje lepina ne visada. Šioje šalyje kritulių iškrenta gana gausiai, temperatūros svyravimai priklauso nuo sezono. Žiemos čia šiltesnės, o vasaros sezonas panašus kaip ir Lietuvoje.

Skrydžiai į Angliją

Skrydžiai iš Anglijos